Piotr Szargut

Piotr-Szargut

Urodził się w 1977 roku w Łodzi. W 2001 roku ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Europejskiego (specjalizacjia – europejskie prawo gospodarcze). Od września do grudnia 2000 roku studiował na University of Lapland w Rovaniemi w ramach programu Erasmus/Socrates.

Od lipca 2013 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką, współpracując blisko z adwokat Sybillą Graczyk. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, prawie pracy, postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym, handlu elektronicznym, ochronie danych osobowych. Zajmuje się również nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi i prawem budowlanym, a także umowami z dostawcami energii i mediów.

Od 2002 do 2013 roku pracował w Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka (największym wydawnictwie prasowym w kraju, obecnie Polska Press Grupa, należąca do Verlagsgruppe Passau), w tym na stanowisku kierownika Działu Promocji i Rozwoju, dyrektora do spraw marketingu oraz prawnika – koorynatora projektów. Odpowiadał za promocję „Dziennika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego”, portalu naszemiasto.pl.

Adwokat Piotr Szargut doradzając Klientom i reprezentując ich łączy zawodowe czynności adwokata z doświadczeniem menadżerskim, w celu elastycznego i niestandardowego rozwiązywania postawionych zagadnień. Doradza nie tylko w kwestiach stricte prawnych, ale także negocjacyjnych i marketingowych. Prowadzi w imieniu Klientów negocjacje handlowe.

Włada biegle językiem angielskim.

e-mail: [email protected]