SPOTKANIA Z PRAWEM AUTORSKIM NA 27. MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU KOMIKSU I GIER

W dniach 1-2 października 2016 r. miałyśmy niezwykłą przyjemność poprowadzić Spotkania z prawem autorskim w ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

W trakcie dwóch prelekcji poruszyłyśmy temat bezpiecznego przenoszenia autorskich praw majątkowych i udzielania licencji, ochrony przed naruszeniem tych praw, a także ochrony wizerunku postaci fikcyjnych, w tym satyry i parodii.

Chciałybyśmy podziękować Organizatorom Festiwalu – możliwość bycia partnerem takiego wydarzenia była dla nas zaszczytem.

Serdecznie dziękujemy także wszystkim uczestnikom prelekcji, w szczególności aktywnej i dociekliwej publiczności, której pytania dały nam cenne wskazówki praktyczne.

Wszystkich zainteresowanych ochroną praw twórców chciałybyśmy zaprosić do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach. W ich trakcie postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze i najbardziej nurtujące pytania.

Informacje o terminach i tematach spotkań zostaną wkrótce opublikowane na stronie internetowej Kancelarii –  oraz fanpage’u na Facebooku –www.facebook.com/kancelariaalicjabien/

 

Zapraszamy!

FullSizeRender5

FullSizeRender4

FullSizeRender3